O nas - Zgodny Bilans

Przejdź do treści

Menu główne:

O firmie

Zgodny bilans

Firma Zgodny Bilans powstała w czerwcu 2019 roku. Jej założyciel, Andrzej Drążek, jest absolwentem Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończył kierunek o specjalizacji: ekonomia przedsiębiorstwa. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się księgowością większych i mniejszych firm zarówno tych o kapitale polskim jak i zagranicznym, dzięki czemu może wykorzystać zdobytą, w trakcie studiów, wiedzę w praktyce. Wymienianie i wyliczanie zakresu obowiązków zajęło by zbyt wiele miejsca, a jak wiadomo im mniej treści, tym lepiej, więc pełne CV możemy udostępnić na życzenie Klienta. Dla nas liczy się efekt, a nie lista wykonywanych obowiązków. Możemy pisać o tworzeniu raportów, bilansów, wprowadzaniu faktur, kontakcie z instytucjami państwowymi typu ZUS, US, GUS czy NBP, ale w jakim celu? Skoro tu trafiłeś, to szukasz dobrego księgowego, który zna się na swoim fachu, a nie przyszedłeś oglądać jego CV. Tak więc jeszcze w skrócie o kilku najważniejszych sprawach i do dzieła. Czas zacząć z nami współpracę.
Andrzej Drążek zawsze brał aktywny udział w organizacjach zrzeszających specjalistów w dziedzinie ekonomii, dzięki czemu poszerzał swoją wiedzę i zdobywał niezbędne doświadczenie.  W trakcie studiów był aktywnym członkiem Koła Ekonomistów Uniwersytetu Rzeszowskiego, a obecne jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Po pięciu latach pracy w zawodzie księgowego, w marcu 2018 roku,  Andrzej Drążek, zdecydował się oficjalnie potwierdzić swoją dotychczasową wiedzę w praktyce i uzyskać Certyfikat Księgowego. Egzamin z wiedzy księgowej zakończył się sukcesem i uzyskaniem Certyfikatu Księgowego C.I.K. nr 75487/2018. W taki właśnie sposób zakończyła się praca w korporacji, a rozpoczął nowy rozdział w życiu jakim była praca na samodzielnym stanowisku jako główny księgowy.
Impulsem do założenia firmy Zgodny Bilans była chęć realizowania swoich marzeń o własnej działalności, dlatego doskonale wiemy z jakimi problemami i bolączkami zmaga się obecnie każdy przedsiębiorca. Sami przeszliśmy proces rejestracji firmy w Polsce, co miesiąc prowadzimy księgowość swojej działalności, więc oglądamy system podatkowy z tej samej perspektywy co Ty.
Nam możesz zaufać. Wysłuchamy Twoich problemów, pomożemy je rozwiązać i dołożymy wszelkich starań, aby uniknąć ich w przyszłości. Zaufaj nam, ludziom takim jak Ty, którzy tworzą swoją firmę z pasją i  podchodzą indywidualnie do każdego Klienta.

Firma Zgodny Bilans to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług, a to za sprawą odbywanych regularnie kursów i szkoleń z zakresu prawa podatkowego w tym również aktualnych zmian w prawie podatkowym, uaktualniania i poszerzania swojej wiedzy w kwestii najpopularniejszych obecnie programów księgowych i kadrowo-płacowych, między innymi Optima, Sage (Symfonia), Płatnik. Nie obce są nam również systemy SAP, Comarch XL czy 360ksiegowosc.


+48 605629875
biuro@zgodnybilans.com.pl
Andrzej Drążek
Zaborów 322
38-100 Strzyżów
PN- PT 7:00 do 20:00
SO 7:00 do 13:00


Andrzej Drążek
Zaborów 322
38-100 Strzyżów
PN- PT
7:00 do 20:00
SO
7:00 do 13:00

PN   7:00 do 20:00
WT  7:00 do 20:00
ŚR   7:00 do 20:00
CZ   7:00 do 20:00
PT   7:00 do 20:00

SO
7:00 do 13:00
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego